Aktuálne informácie

Už po šiesty raz sme pre vás opäť pripravili Letnú jazykovú školu – Summer Language Course 2012 + jazykové prekvapenie pre deti!  
Opäť na Vás čakajú priestory na OcÚ, certifikovaní lektori, individuálny prístup a ponuka kurzov anglického a nemeckého jazyka šitá na mieru. K dispozícii je i výučba študentov so špecifickými poruchami učenia (dysgrafia, dysortografia, dyslexia, …), s ktorými máme praktické skúsenosti a tento rok aj horúca novinka – ODBORNÁ NEMČINA (pre strojárov, opatrovateľky, atď.). Naučte sa s nami cez leto cudzí jazyk a vycestujte zarábať do zahraničia – niekoľkonásobne viac ako doma!

Papierové prihlášky nájdete na Obecnom úrade, elektronickú prihlášku možno podať na stránke jazykovej školy www.slc-online.sk/leto2012 alebo priamu tu na stránke obce v sekcii Ponuka kurzov, kde nájdete aj cenník a všetky potrebné informácie.

NOVINKOU tohto ročníka je v SLC aj Denný jazykový tábor pre deti od 6 do 12 rokov. Vaše ratolesti sa počas prvých dvoch týždňov budú učiť anglický alebo nemecký jazyk v spoločnosti skúsených certifikovaných lektorov hravou formou. Viac informácií o tábore aj e-prihlášku na stiahnutie nájdete na www.slc-online.sk/tabor2012.

Prihlášky do tábora aj na letnú jazykovú školu posielajte do 24.6.2012. Viac info aj u manažérky združenia Mgr. Ivice Ďuricovej na tel.: 0904 290 789 alebo prostredníctvom e-mailu ivica.duricova(zavinac)slc-online.sk.

Novinky zo života obecnej jazykovej školy môžete pravidelne sledovať aj na našom profile na sociálnej sieti FACEBOOK, nájdete nás priamo tu: www.facebook.com/slc.online