Ponuka kurzov

V obci Košeca v súčasnosti realizujeme dva projekty jazykovej výučby. Sú nimi Summer Language Course (SLC), čiže letná jazyková škola a Afternoon Language Course (ALC), čiže večerná jazyková škola. Jazykové vzdelávanie pri OcÚ Košeca sa realizuje už od apríla 2007 a po nazbieraní dostatočného množstva skúseností sme si potvrdili, že individuálna forma výučby a jazykové vzdelávanie priamo v mieste bydliska je to pravé, čo občania naozaj oceňujú!

Čo Vám prinášame?

Čisto INDIVIDUÁLNA FORMA VÝUČBY jazykov!

Na hodine jazyka budete s lektorom len Vy a on sa Vám bude plne venovať. Každý študent tak má príležitosť zvoliť si vlastné tempo v napredovaní a takisto aj dynamiku výučby. Lektor mu vysvetlí látku podľa potreby i viackrát, nemusí sa tak na nikoho čakať ani nikoho dobiehať. Zároveň si môžete dohodnúť individuálny termín navštevovania kurzu a tiež individuálny počet hodín. Nie je to skvelé?
Vyskúšajte i Vy náš vo svete vysoko cenený systém výučby ONE TO ONE (1:1)! Veríme, že ho budete považovať za skvelú investíciu do svojho osobného a profesného rozvoja, tak ako naši doterajší spokojní študenti! Oproti ostatným jazykovým školám v okolí Vám navyše tento systém výučby ponúkame za približne tretinovú cenu… nechajte sa zlákať.

Vzdelávanie priamo V MIESTE VÁŠHO BYDLISKA!

Nemáte čas dochádzať popri zamestnaní do jazykových škôl vo veľkých mestách? Nevyhovuje Vám nedostatočné dopravné spojenie? Chcete si nechať čas aj na svoju rodinu? Študujete a často sa Vám mení rozvrh? Majú Vaše deti problémy s jazykmi na ZŠ, SŠ alebo sa pripravujú na maturitu a Vy by ste im chceli poskytnúť ďalšie vzdelávanie?
Vieme to! Aj preto sa Vám snažíme vychádzať v ústrety a sme k Vám tak blízko! Stačí prísť na obecný úrad a v dôverne známom prostredí sa venovať sebe a svojmu rozvoju prostredníctvom rozpracovaného jazykového vzdelávania.

PONUKA KURZOV a CENNÍK pre jednotlivé projekty:

Večerná jazyková škola (Afternoon Language Course):

INDIVIDUÁLNY KURZ – štandardný

INDIVIDUÁLNY KURZ – konverzačný
INDIVIDUÁLNY KURZ – študentský (príprava na maturitu, doučovanie ZŠ)
ČAJ O PIATEJ – neformálne konverzačné hodiny pri čajovom posedení
SIMULÁCIA MATURITNEJ SKÚŠKY (jednorázovo)

Cena jednotlivých kurzov:

1 vyučovacia hodina (=45min) – 6 € /180,76 Sk/ na osobu
1 vyučovacia hodina (=60min) – 8 € /241,01 Sk/ na osobu
2 vyučovacie hodiny (=90min) – 11 € /331,39 Sk/ na osobu
simulácia maturitnej skúšky z AJ/NJ – 20 € /602,52 Sk/ na osobu
Počet hodín si môžete individuálne dohodnúť s Vaším lektorom (pri zápise do kurzu).

Prihlášku na víkendové a večerné kurzy AJ a NJ môžete podávať celoročne. Podľa našich časových a priestorových možností sa budeme v najvyššej možnej miere snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

Letná jazyková škola (Summer Language Course):

INDIVIDUÁLNY KURZ – štandardný

INDIVIDUÁLNY KURZ – konverzačný
INDIVIDUÁLNY KURZ – študentský (príprava na maturitu, doučovanie ZŠ)
SKUPINOVÝ KURZ – po dohode (so zľavou)

Cena jednotlivých kurzov:

1 vyučovacia hodina (=45min) – 5 € na osobu
1 vyučovacia hodina (=60min) – 7 € na osobu
2 vyučovacie hodiny (=90min) –  10 € na osobu
pri väčšom počte záujemcov o jeden kurz možná zľava (dohodou)

Počet hodín je štandardne nastavený na 4 alebo 9 týždňov, je však možné sa individuálne dohodnúť s Vaším lektorom (pri zápise do kurzu). Prihlásiť sa možno online alebo prostredníctvom papierových prihlášok, ktoré nájdete v obci Košeca na OcÚ, v potravinách alebo na pošte. Tie treba odovzdať do 24.6. na OcÚ Košeca.


(Prihlášky zasielajte na uvedenu emailovu adresu: ivica.duricova(zavinac)slc-online.sk)

Kurzy sa platia vždy na začiatku mesiaca v jednomesačných intervaloch u lektora alebo manažérky SLC o.z.. Kurz je možné si tiež dať predplatiť u Vášho zamestnávateľa, na základe takejto požiadavky Vám vieme na kurz vystaviť faktúru. Pri Letnej jazykovej škole sa platby realizujú v priebehu prvých dvoch týždňov mesiaca júl, pri dvojmesačných kurzoch je platbu možné rozložiť na dve splátky.

TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ!